Online portál

Home / Online portál

Testovací provoz online objednávacího systému a online funkcí pro klientky programů nadstandartní péče

Vážené klientky, spouštíme pro vás online portál, který umožní ve své rozšířené verzi určené pro klientky s aktivovaný klientským programem mnoho praktických funkcí. Například řízení a sledování objednávek, požadavky na e-recept, zasílání příloh (výsledek vyšetření a pod.)

Přístup do rozšířené sekce je podmíněn přihlášením pomocí emailové adresy, kterou jste nám uvedla a která je vedena v systému naší ambulance. Heslo následně získáte cestou „Nová registrace nebo zapomenuté heslo“

Rozšířený přístup byl automaticky aktivován všem klientkám, které mají aktivní roční nadstandartní program PREVENCE PLUS či KOMFORT a pro seniory 65+

Jak zjistím, že mám program aktivní?
Zkuste se přihlásit pomocí odkazu „Nová registrace nebo zapomenuté heslo“. Pokud Vám bude heslo zasláno, máte již jeden z programů aktivní.

Jak si mohu tuto službu aktivovat?
Přístup do služby získáte buď volbou nadstandartního preventivního programu v termínu preventivní prohlídky nebo si jej můžete nechat aktivovat později (upozorňujeme, že pozdější aktivace je omezená pouze do termínu Vaší následující preventivní prohlídky)

Na jaké typy vyšetření se takto mohu objednat?
Online systém je určen hlavně k objednávání na preventivní prohlídky či gynekologické kontroly/vyšetření při obtížích. Není určen k objednávání do těhotenských poraden či těhotenských ultrazvukových kontrol. Ty jsou řízeny individuálně dle stáří a stavu těhotenství.

Proč není služba zpřístupněna všem klientkám?
Jedná se o finančně a časově náročnou službu, která není hrazená z veřejného zdravotního pojištění.

Proč testovací provoz?
Protože Einstein nám to spočítal, ale kreslí nám to Dalí…