Obstetrics

Medica Flora Obstetrics and Gynecology Department provides a full range of obstetric and gynecologic care for women throughout every stage of their life. Our qualified and dedicated medical team is available to guide and support you through your prenatal care, pregnancy and delivery, including high-risk pregnancies. We provide comprehensive gynecologic services including care for infections, routine pap smears, cancer, infertility, sterilization, ectopic pregnancies, cysts, endometriosis and pelvic masses. We are here to help you, we can…

Přehled poskytováných služeb

Diagnostika těhotenství

Opozdila se či vynechala menstruace? Vyšel vám pozitivní test? Rádi vám pomůžeme v ověření výsledku moderní ultrazvukovou i laboratorní diagnostikou.

Komplexní prenatální péče

Náš team vás provede profesionálně a odpovědně celým těhotenstvím až k porodu. Nadstandard je naším standardem v prenatální péči. Rozsah péče plně respektuje doporučené postupy ČGPS.

Ultrazvuková diagnostika

Každá z ambulancí je vybavena moderním ultrazvukovým přístrojem s možností záznamu vyšetření na USB či odeslání obrazové dokumentace emailem.

Kardiotokografie

Sledování srdeční frekvence miminka je nedílnou součástí prenatální péče.

Komplexní laboratorní vyšetření, odběry krve přímo v ambulanci

Odběry provádíme v pohodlí a prostředí naší ambulance. Využijte komfortu, kdy nemusíte s každým odběrem do jiné laboratoře.

Konzultační činnost

Náš team lékařů i sestra se vám rádi pokusí odpovědět na vaše otázky či obavy spojené s vaším těhotenstvím

Program nadstandardní péče

Prenatální péče v naší ambulanci respektuje plně doporučené postupy. Přesto pokud pro sebe chcete udělat něco více, než hradí vaše zdravotní pojišťovna, je prémiový program tou správnou volbou.

00,- Kč
Základní prenatální péče

Základní těhotenská péče dle platných doporučení a v rozsahu hrazeném ze zdravotního pojištění

UZ vyšetření mimo rozsah zdravotního pojištění400,- Kč
Sada do 5 snímků z UZ vyšetření na vlastní USB či na email100,- Kč
3000,- Kč
Prémiový program prenatální péče

Program navíc obsahuje pravidelnou kontrolu ultrazvukem, později pravidelnou kontrolu váhy děťátka, polohy, množství plodové vody atd. Z ultrazvukových kontrol zdarma do 5 obrázků pro vás emailem či na USB, možnost monitoringu kardiotokografem již od cca 30 týdne těhotenství,

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH