MUDr.Táňa Brandejsová – pozdrav na rozloučení

Vážené klientky, k 31.12.2018 se s námi po více než 20 letech loučí MUDr.Táňa Brandejsová. Rádi bychom předali i touto formou vzkaz pro vás všechny, které jste byly léta v její péči. Za nás všechny velké díky za vše dění kolem naší ambulance a přejeme zasloužený klid a pohodu do dalších let a pevné zdraví! Níže připojen pozdrav od paní doktorky.

Moje milé,omlouvám se, že Vám tak pozdě oznamuji mé rozhodnutí o ukončení mé činnosti k 31.12.2018.Předně Vám chci poděkovat za důvěru s niž jste se svěřily do mé péče, velice jsem si toho vážila. A nejen toho, ale i Vašeho přístupu ke mně – chovaly jste se vždy jako pravé dámy-v tom nejlepším slova smyslu! Prožily jsme společně velký kus života a řešily společně nejen zdravotní trable, ale i osobní strasti – díky za důvěru!S těmi, s nimiž jsem měla možnost se rozloučit osobně, děkuji za tolik laskavých a dojemných slov a díků a věřte, že jste mně pomohly překonat snáze tento těžký životní krok s tím, že jsem svoji práci dělala rozhodně s láskou.Chci též poděkovat všem mým věrným, které mne provázely od nemocnice dodneška-včetně dětiček, které jsme společnými silami přivedly do světa! Díky za všechny milé vzkazy a pozdravy, jimiž mne tolik let provázíte a věřte, že mnohé z Vás jsou pevně ukotveny v mé paměti. Vám všem dík za vše-důvěru a kus srdce, které jste do našeho vztahu daly! Svěřuji Vás-pokud si to budete přát-do další péče našeho pracovního týmu, který je nejen na profesionální úrovní, ale navíc má dnes nevídanou vlastnost – a to je lidskost a laskavost k pacientům.I jim chci touto cestou poděkovat, že při velkém pracovním zatížení převzali mé klientky a zároveň všem popřát hodně profesionálních i osobních radostí. Potěšilo mne, že se můj odchod neřešili stylem dneška: zavírám, ať‘ se stará každý sám o sebe….
A jako skalní Králové Dvoračka se loučím slovy písně našeho slavného rodáka R. A. Dvorského- DĚKUJI…….
P.S. Holky moje, věřte, budete mně moc chybět, a fakt, že moc! Pokud si vzpomenete, napište mně na naše stránky a díky předem!
S přáním všeho nejlepšího do dalších let

Vaše Táňa Brandejsová

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH